Elmali Köyü

Anasayfa Muhsin YaziciogluElmali Köyü Tarih Aileler Resimler Videolar DuyurularCanli SohbetZiyaretci Defteri Köse Yazilari Kültür Sanat Türkülerimiz Sivas Sofrasi BaglantilarIletisim

 

     BBP Helikopter kazasini yargiya tasiyor                                                                                                                                                    23 Ocak 2010    

     BBP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter                       kazayla ilgili sorumlu olarak gördükleri kurumları mahkemeye vereceklerini söyledi.

     BBP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Partisinin il divan kurulu toplantısı için İzmir'e geldi. Çayır, partinin İzmir İl                         Binası'nda düzenlediği basın toplantısında, aralarında BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun bulunduğu 6 kişinin hayatını kaybettiği kazadan                         sonra hükümetin gerekli ilgiyi göstermediğini iddia etti.

     Kazaya karışan helikopterin niteliklerinin son derece kötü olduğunu savunan Çayır, helikopterin bu tip hava koşullarına elverişli olmadığını                                      Almanya'dan getirttirdikleri uluslararası uzmanlığı olan kişilerin raporu doğrultusunda kanıtladıklarını iddia etti. Çayır, konuyla ilgili olarak tüm                                 kurumlara karşı dava açacaklarını söyledi.

     Türkiye'nin normalleşememe sıkıntısı yaşadığını ve Balyoz operasyonunun ülkeye yakışmadığını savunan Çayır şunları söyledi:

     "Her ne olursa olsun, hayali dahi olsa, simülasyon da olsa, bir plan içinde caminin ve onun cemaatinin geçmesi son derece üzüntü verici bir durum.                   Bu hepimiz adına utanç verici bir durum. Artık zaman kaybedilmemelidir. Bu konular Türk milletine karşı konumlandırılmamalıdır. Halkımız bu tür                           şeylerden kurtulmalıdır."

     BBP milletvekillerine "kardeşlerim" diyerek seslenen Çayır, "Milletin bayrağıyla, milletin diliyle kavga etmeyin. Silah tutan elleri tutmayın. Milletin vekili                    gibi davranın" şeklinde konuştu.

                                                                                              

 

                                      Yazicioglu ile ilgili Haberler

BBP´ye göre Yazicioglu kazasinin
raporlari uydurma
 

Yazicioglu´nun Mahmut Hoca´ya vasiyeti   
      
Yazicioglu´nun son kanun teklifi mecliste

Yazicioglu´nun evrak cantasi "sir" oldu

Yazicioglu´nun kanun teklifi alt komisyonda

Yazicioglu kazasina CHP´nin raporu

BBP Helikopter kazasini yargiya tasiyor
                                                                       Artik tek SMS ile hayat kurtulacak

Yazicioglu için yeni komisyon kuruluyor

BBP Bakan Yildirim´i makmeye verecek