Elmali Köyü

Anasayfa Muhsin YaziciogluElmali Köyü Tarih Aileler Resimler Videolar DuyurularCanli SohbetZiyaretci Defteri Köse Yazilari Kültür Sanat Türkülerimiz Sivas Sofrasi BaglantilarIletisim

 

     BBP Bakan Yildirim´i Mahkemeye verecek                                                                                                                                                04 Subat 2010             

     BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Şanverdi, Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümü ile sonuçlanan helikopter kazası ile ilgili ihmali                       bulunanların korunduğunu savunarak Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ı mahkemeye vereceklerini söyledi.

     BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Şanverdi, Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümü ile sonuçlanan helikopter kazası ile ilgili ihmali bulunanların                                      korunduğunu savunarak, ''Böyle giderse, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ı bizzat mahkemeye vereceğiz'' dedi.

     Şanverdi, genel sekreter Mustafa Destici ile parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.

     Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bünyesinde kurulan kaza araştırma kurulunun, kanun ve mevzuat uygun olarak oluşturulmadığını, dolayısıyla                   hazırlanan raporun gerçeklerden uzak olduğunu ileri süren Şanverdi, Ulaştırma Bakanı Yıldırım'ın da personelini koruma adına suç işlediğini iddia etti.

     Şanverdi, ''Böyle giderse, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ı bizzat mahkemeye vereceğiz. Devlet Denetleme Kurulu ve Başbakanlık Teftiş Kurulu'nun                     konuya müdahil olmasını, Ulaştırma Bakanlığı koordinatörlüğündeki kaza araştırma kurulu ile TBMM'deki komisyonun yenilenmesini istiyoruz'' diye      konuştu.

     Genel Sekreter Mustafa Destici de, bir soru üzerine, TBMM Genel Kurulu'nda yaşanan kavgayı ''utanç verici'' olarak niteleyerek, Meclis'in erken seçime      gitme vaktinin geldiğini savundu.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                      Yazicioglu ile ilgili Haberler

BBP´ye göre Yazicioglu kazasinin
raporlari uydurma
 

Yazicioglu´nun Mahmut Hoca´ya vasiyeti   
      
Yazicioglu´nun son kanun teklifi mecliste

Yazicioglu´nun evrak cantasi "sir" oldu

Yazicioglu´nun kanun teklifi alt komisyonda

Yazicioglu kazasina CHP´nin raporu

BBP Helikopter kazasini yargiya tasiyor
                                                                       Artik tek SMS ile hayat kurtulacak

Yazicioglu için yeni komisyon kuruluyor

BBP Bakan Yildirim´i makmeye verecek